Plazmové řezací stroje

Polohovadlo vaši práci zjednoduší a svar bude rovnoměrný. Poskytuje profesionální výkon navzdory snadnému použití. Jednoduchost ovládání polohovadla neklade vysoké nároky na obsluhu. Prověřená a odolná konstrukce zajišťuje bezpečný provoz, dlouhou životnost a bezproblémový servis.

Svařování plazmovým řezem je proces, při kterém se k řezání elektricky vodivých materiálů, jako je ocel, hliník a měď, používá vysokorychlostní proud ionizovaného plynu neboli plazmy. Proces zahrnuje průchod elektrického proudu plynem, jako je dusík nebo kyslík, který ionizuje plyn a vytváří plazmu. Plazma je pak vedena malou tryskou a zaměřena na řezaný materiál, který se roztaví a roztavený kov se odfoukne.

Jednou z výhod plazmového řezání je schopnost rychle a přesně řezat silné materiály. Tento proces lze také poměrně snadno automatizovat, takže je ideální pro rozsáhlé výrobní a konstrukční operace. Kromě toho při plazmovém řezání vzniká v porovnání s jinými metodami řezání méně tepelně ovlivněné zóny (HAZ), což má za následek menší deformaci řezaného materiálu.

Celkově lze říci, že svařování plazmovým řezáním je vysoce efektivní a všestranný proces, který je široce využíván v různých průmyslových odvětvích, včetně automobilového průmyslu, stavebnictví a výroby.

Příslušenství pro řezací stroje

CZK Česká koruna
EUR Euro

Potřebujete poradit?

Sledujte nás

Ochrana pracovišť

Upínací nářadí

Svařovací stoly

Polohovadla

Svařovací stroje