Možnosti platby

Je několik variant, jak u nás zaplatit za nákup. Vyber si tu, která ti vyhovuje nejvíc.

Kartou online

Plať kartou, která má povolené platby na internetu. Přenos je šifrovaný a bezpečný. Při zadávání karty si můžeš zvolit, jestli máme kartu uložit/neuložit v bance. Pokud ji uložíme, nebudeš muset opakovaně zadávat platební údaje při každém dalším nákupu.

Bankovním převodem

Po dokončení objednávky jsou produkty rezervovány a bude ti následně zaslán email s potřebnými informacemi k platbě včetně variabilního symbolu, který je nutné při platbě uvést.

QR kódem

Snadnější a rychlejší vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci. Už nemusíš přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje. Kód stačí vyfotit chytrým telefonem a platební příkaz se vyplní automaticky.

Na dobírku

Zboží zaplatíš přepravci při dodání. Externí dopravci umožňují úhradu dobírky platební kartou i v hotovosti, nicméně variantu úhrady platební kartou nemůžeme u všech externích dopravců garantovat s ohledem na vybavenost kurýrů v dané lokalitě či dočasné technické komplikace.

Apple Pay

Apple Pay nabízí snadný, bezpečný a soukromý způsob placení na iPhonu, iPadu, Apple Watch a Macu bez nutnosti použít fyzickou kartu nebo hotovost. Stačí uložit platební kartu do zařízení, ze kterého chceš provádět úhrady.

Google Pay

Google Pay je služba, která umožňuje snadný a rychlý způsob bezdotykového placení jako s běžnou platební kartou. Pro používání platební metody musíš mít uloženou platební kartu v aplikaci Google Store, Google účtu nebo v rámci prohlížeče Chrome.

PayPal

Oblíbená metoda pro uživatele PayPal. Po zvolení tohoto způsobu platby budeš přesměrovaný na web PayPal, kde se přihlásíš do svého účtu, vybereš kartu, kterou chceš zaplatit, a platbu potvrdíš. Po přesměrování zpět na platební bránu se ti zobrazí stav platby.

CZK Česká koruna
EUR Euro

Potřebujete poradit?

Sledujte nás

Ochrana pracovišť

Upínací nářadí

Svařovací stoly

Polohovadla

Svařovací stroje