MSV Brno 2023

IMG_0263

S velkým nadšením jsme představili řadu inovací a nových produktů na letošním ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

Stánek AEK, umístěný v pavilonu “V” se zaměřením na svařování se stal středem pozornosti pro návštěvníky i odbornou veřejnost díky představení nejnovějších technologických inovací od našich klíčových dodavatelů.

Na našem stánku mohli návštěvníci najít širokou škálu výrobků, včetně svařovacích stolů, svařovacích a řezacích strojů, polohovacích zařízení, upínacího nářadí a prostředků sloužících k ochraně pracovišť.

Pravděpodobně největším tahákem se stal 130 kilogramový svěrák Hardtail Vise od americké značky Fireball Tool, se kterou již od roku 2018 spolupracujeme. Návštěvníci se mohli zúčastnit soutěže se zajímavými cenami, kdy stačilo zatočit “kolem štěstí”, které následně určilo hodnotu svěrného tlaku, jenž se účastník následně pokoušel trefit na svěráku, aniž by se díval na měřidlo tlaku. Tato soutěž se rychle stala hlavním lákadlem našeho stánku a přilákala značnou pozornost všech přítomných.

Bylo nám potěšením uvést na tuzemský trh nové svařovací stoly BuildPro Alpha od společnosti Strong Hand Tools. Systém Alpha nabízí pětistranné stoly s patentovanými oboustrannými pracovními deskami, což stolům dodává dvojnásobnou životnost – jakmile se jedna strana desky po čase opotřebuje, lze obrátit a používat druhou stranu.

Ani výrobce svařovacích strojů (a další z našich dodavatelů) JASIC nezůstal pozadu a prostřednictvím brněnského veletrhu na našem stánku českým zákazníkům představil novou produktovou řadu EVO20.

Mohlo by vás také zajímat

CZK Česká koruna
EUR Euro

Potřebujete poradit?

Sledujte nás

Ochrana pracovišť

Upínací nářadí

Svařovací stoly

Polohovadla

Svařovací stroje